fbpx

Aikido Leadership©

Date: 4. júla 2013 Category:

Kontaktujte nás!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

aikido banner

Kde sa princípy Východu stretávajú s psychológiou Západu

Je leadership len sadou techník alebo je to niečo čo vyviera zvnútra každého lídra? Aké sú zdroje leadershipu, a ako ich môžeme objaviť? Tento program zjednocuje princípy japonského umenia Aikido a Kaizen a modelov Západu ako emocionálna inteligencia či pozitívna psychológia a je určený pre lídrov, ktorý chcú siahnuť do hlbších dimenzií svojho leadershipu. Tréning poskytne mnoho pohľadov, pomôže nájsť silu a energiu, o ktorých ste netušili, a ktoré môžete využiť na vytvorenie maximálne pozitívnych účinkov pri vynaložení minimálneho úsilia, či už ide o váš vlastný výkon alebo výkon vášho tímu.

NAŠE NOVÉ RIEŠENIE PRE EFEKTÍVNEHO LÍDRA je vytvorené tak, aby vám pomohlo spojiť sa s vaším vnútorným zdrojom leadershipu a objaviť nové zdroje energie v sebe samom a vo vzťahoch okolo seba, objaviť nové spôsoby riadenia svojej energie, energizovať a motivovať ostatných. Tréning vám tiež poskytne účinnú sadu praktických nástrojov, ktoré budete môcť využiť v každodennom živote.

AIKIDO LEADERSHIP vnáša princípy a náhľady Aikida, Kaizenu, pozitívnej psychológie (psychológie rastu) a emocionálnej inteligencie do leadershipu. Počas programu sprevádzame lídrov na objavnej a radostnej ceste, ktorá im umožní vyskúšať si svoju efektívnosť v každej z týchto oblastí. Vďaka kombinácii facilitovaného dialógu a bezpečných, jemných individuálnych a párových cvičení Aikido chvatov, si lídri vyskúšajú nové spôsoby hrania, hovorenia, počúvania a porozumenia ostatným s cieľom zvýšiť rovnováhou v každodennom živote. Aby bolo možné uplatniť nové vedomosti na pracovisku, princípy založené na chvatoch Aikido sa porovnávajú s najnovšími modelmi západnej psychológie, aby tak lídri mohli vyvinúť stratégie na kontinuálny a hĺbkový osobný rozvoj.

Po ukončení programu budú účastníci schopní:

  • Objaviť podstatu svojej motivácie a leadershipu.
  • Nájsť novú energiu a vyrovnanosť.
  • Viesť ostatných spôsobom, ktorý je energizujúci, kreatívny a facilitovať rast.

 

Možné nadväzujúce programy

  • Aikido leadership individuálny koučing
  • Motivácia 3.0 – Vnútorná sila
  • EQ – Emocionálna inteligencia
  • Leadership koučing