fbpx

Agilný projektový manažment

Riadenie projektov v nestálych podmienkach

Ak pracujete na projekte v neustále sa meniacom, komplexnom prostredí a navyše je do projektu zapojených viacero oddelení, uplatňovanie prístupu klasického projektového manažmentu môže byť výzvou.

Prečo agilné riadenie

Agilný prístup je štíhlou verziou projektového manažmentu. Zameriava sa na predávanie hodnoty v krátkych úsekoch (šprintoch).

Pri agilnom spôsobe manažovania projektu zmeny očakávame, pracujeme s nimi a eliminujeme straty.

Použitie agilných princípov pomáha pri implementovaní projektov naprieč oddeleniami v spoločnostiach.

V DEVELORe sa rozvoju agilných princípov, postojov a agilného projektového manažmentu venujeme, pretože veríme, že je obrovský potenciál vo využívaní tohto doručovania výsledkov v dnešnej biznis realite, ktorá je vysoko premenlivá.

Agilná simulácia “Nová Káhira”

Náš tréning agilného projektového manažmentu je postavený na GAMIFIKOVANE INTERAKTÍVNEJ AKTIVITE, ktorá je inšpirovaná výstavbou nového administratívneho mesta v Káhire.

Účastníci počas tréningu budú agilne plánovať, realizovať a vyhodnocovať vizionársky projekt pre nové digitálne administratívne mesto. Pomocou gamifikovanej a zážitkovej formy tréningu účastníci lepšie a rýchlejšie spoznajú agilné princípy, role a rutiny, nakoľko si ich počas tréningu prežijú na vlastnej koži.

Témy tréningu agilný projektový manažment:

Budovanie agilnej kultúry – agilné manifesto a princípy porady, role a zodpovednosti

Pravidelné agilné rutiny: plánovací meeting, denný operatívny „Stand Up“ meeting, taktický meeting

Zameraný na riešenie problémov, vyhodnocovací meeting, retrospektíva, príprava na stretnutia a facilitácia

Hybridný agilný prístup v praxi: zákazník / produkt / mapovanie cesty zamestnanca

Zamestnanci a manažéri, ktorí vedú projekty alebo chcú zvýšiť svoje povedomie o agilných princípoch. Tímy a jednotlivci, ktorí pracujú v agilnom či hybridnom prostredí na projektoch.

Tréning agilného manažmentu na mieru

Naše tréningy, workshopy a komplexné programy prispôsobujeme aktuálnej situácii klienta. Napíšte nám cez formulár nižšie. Radi s vami preberieme všetko potrebné na to, aby sme spoločne posunuli agilnosť vašej organizácie o stupeň vyššie.

Zistite viac – napíšte nám!

Email (povinné)

Mobil

Vaša správa

Nie ste robot? Kliknite.Odoslaním súhlasíte so spracovaním uvedených osobných údajov spoločnosťou DEVELOR Slovakia s.r.o. pre účely reagovania na vašu požiadavku. Všeobecné zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.