fbpx
Date: 26. augusta 2020 Category:

Zažite na vlastnej koži ukážku jedinečného tréningu adaptívneho líderšipu.

Demo tréning pre HR komunitu 25.9. už prebehol. Ak vás však zaujíma viac o adaptívnom leadership a Misii Mars, napíšte nám a radi s vami nájdeme spôsob, ako postupovať.

Meno a priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Predmet správy

Text správy

Neustála zmena

Premenlivosť, neistota, komplexnosť a nejasnosť – tzv. VUCA svet – sú normálom dneška a budúcnosti. Aby jednotlivci, tímy a organizácie uspeli, potrebujú zlepšiť svoju schopnosť prispôsobovať sa a reagovať.

Adaptívny líder

je schopný čeliť nestálosti a zmene v zadaní, zdrojoch, prostredí, tíme či vo svete. Dokáže to vďaka tomu, že disponuje jedinečnou zmesou postojov, vedomostí a zručností.

Misia Mars

je gamifikovaný tréningový program adaptívneho líderšipu. Prostredníctvom zážitkového učenia otvára bránu do budovania kompetencií adaptívneho lídra. 

Aký je program?

08:45 Príchody, privítanie

09:00 Misia Mars – úvod do Adaptívneho líderšipu a gamifikácie

10:30 Prestávka na občerstvenie a networking

10:45 Misia Mars – Zručnosti adaptívneho lídra v praxi

11:45 Prestávka na občerstvenie a networking

12:00 Misia Mars – Zručnosti adaptívneho lídra v praxi

13:00 Spätná väzba, diskusia

13:30 Spoločný obed bufetovou formou

 

Po ukočení programu bude podávaný bufetovou formou obed, počas ktorého zároveň pokračuje neformálna networkingová časť programu.

Prečo prísť?

Spoznáte nový prístup k leadershipu

Zažijete si inovatívny jedinečný tréningový program

Zistíte, či je adaptívny líderšip vhodný pre vašich ľudí

Zistíte, čo znamenajú skratky DASA a označenia L-tuber či O-rider či M-master

Strávite piatok produktívne a zároveň príjemne

 

A možno sa vám podarí objaviť život na Marse!

Demo misiou adaptívneho líderšipu vás prevedú

Martin “Fireball” Kunc

Investor a sponzor misie

Managing Director

Martina “Solardust” Georgievová

Vedúca centra DASA

Senior trénerka, konzultantka a koučka

Jana “Iceman” Polláková

Tímový analytik DASA

Konzultantka

Petra “Redstar” Valašík Lutterová

DASA expert

Trénerka

Čo o tréningu adaptívneho líderšipu hovoria účastníci?

Misia Mars je školenie, ktoré mi poskytlo vedomosti, ale aj praktický zážitok hneď na niekoľkých úrovniach. Samotný tréning poskytne v prvom rade obsahový pohľad, ktorý prepojí fragmenty vedomostí a techník z iných školení do uceleného pohľadu na leadership. Cvičenia a aktivity zase poskytujú komfort, aký poskytuje lietanie na leteckom simulátore. Akurat je obohatené o spolupracu celého tímu. Môžete si v praxi, v interakcii s ostatnými účastníkmi, vyskúšať rôzne techniky práce v tíme, vedenia tímu, pozorovať ich účinok, dostať okamžitú spätnú väzbu poučiť sa aj na konani ostatnych. Pre mňa tento tréning bol jednoznačne pozitívnym vzdelávacím zážitkom a vzbudilo vo mne veľkú zvedavosť a chuť zúčastniť sa na jeho druhej časti.

Juraj Boledovič, DXC Technology Company

Dávno som sa pri objavovaní nových vecí a poznatkov tak nezabavila. Misia Mars mi priniesla nové zaujímavé informácie ohľadne riadenia ľudí prepletené misiou, hrou a napätím. Modelové situácie a perfektná vizualizácia nedovolia nudiť sa ani na minútu. Ďakujem tímu DASA, že to dokázali takto pripraviť a zrealizovať. Už teraz sa teším na pokračovanie.

Monika Kudrocová, DXC Technology Company

CENA, LOGISTIKA, COVID-19

Demo tréningu Adaptívny líderšip: Misia Mars sa koná 25.9.2020 v čase od 09:00 do 14:00 v priestoroch DEVELOR Slovensko.

Účasť na deme bezplatná pre zástupcov HR funkcií, lídrov a manažérov tímov, ktorí adaptívny líderšip využijú v praxi. Účasť je obmedzená, po registrácií dostanete automatický potvrdzujúci e-mail a následne do 48 hodín finálne potvrdenie o účasti.

Na mieste bude po celú dobu k dispozícii občerstvenie.

DEVELOR Slovakia prijal plnohodnotné opatrenia v súvislosti s COVID-19 v súlade s odporúčaniami zodpovedných orgánov. Detaily o tom, čo robíme pre bezpečnosť v našich priestoroch a našich tréningoch si môžete prečítať na tejto podstránke.

Demo už prebehlo.

Demo tréning pre HR komunitu 25.9. už prebehol. Ak vás však zaujíma viac o adaptívnom leadership a Misii Mars, napíšte nám a radi s vami nájdeme spôsob, ako postupovať.

Meno a priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Predmet správy

Text správy