Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás

  To, čo skutočne milujem na práci v rozvoji ľudí sú dve veci:

  1. Keď si tréning užívajú a

  2. Keď vidím, že napredujú v svojich zručnostiach.

  Minulý týždeň som viedla otvorený tréning na vizualizačné zručnosti a hádajte, aké to bolo? Presne tie dva aspekty sa pretavili do reality.

  Vizualizácia je špecifická téma. Dokáže preniesť účastníkov do detstva a opäť v nich aktivovať hravosť. Teraz si predstavte, že kreslíte, farbíte, tvoríte obrazy. Cez toto všetko zlepšujete svoju kreativitu a schopnosť pamätať si.

  Na začiatku nášho tréningu som povedala účastníkom, že budú schopní vizualizovať základné myšlienky, informácie, nápady. Samozrejme, boli skeptickí a tvrdili že nevedia kresliť. Hádajte čo – všetci vieme kresliť! Kreslenie je jediný globálny jazyk a jediný jazyk, ktorý sa nemusíme učiť, jednoducho ho vieme.

  Celá myšlienka vizualizácie nie je o tvorení umeleckých diel a absolútne jedinečných kreatívnych myšlienok. Vizualizácia je o jednoduchosti a hravosti: čokoľvek, čo máte v hlavem, dostať v jednoduchej a zrozumiteľnej forme na papier.

  A to je práve to, ako vizualizácia pomáha v komunikácii, ale aj prezentáciách či počas stretnutí – prináša jednoduchosť a jasnosť do komplexity.

  Pripravila som pre vás 9 obrazcov, ktoré môžete začať skúšať. Poďte do toho a zapojte vizualizáciu do vašej práce. Určite si to užijete a aj vám to pomôže.

  Ak týchto 9 obrazcov už zvládate, alebo vám chýbajú nejaké špecifické slová, napíšte mi a môžem ich pre vás nakresliť.

  Pokiaľ chcete dostávať viac rád, tipov a trikov, noviniek a trendov v oblasti soft-skills rozvoja, prihláste sa na náš newsletter DEVELOR Learning Club prípadne, ak sa zaujímate o manažment a rozvoj ľudských zdrojov, tréningy a merateľné projekty s dopadom, bude sa vám hodiť DEVELOR Human Capital Newsletter.

   

  ČLÁNOK PRE VÁS PRIPRAVILA: Petra Lutterová, tréner a konzultant

  Poraďte si s hybridnou prácou

  Stiahnite si náš e-book plný overených tipov od expertov.
  Zlepšite svoje fungovanie v hybridnom svete.   Súvisiace články