j DEVELOR | Pozývame na otvorený tréning vizualizácie
Zavrieť    

  DEVELOR Slovakia s.r.o.
  Krasovského 13
  851 01 Bratislava

  Všetky kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavenie mysle
  • Predaj, vyjednávanie a starostlivosť o zákazníka
  • Osobná produktivita a komunikácia
  • Budovanie tímu a spolupráca
  • Diverzita, rovnosť a inklúzia
  • Assesment a diagnostika
  • HR konzulting a koučing
  • Všetky služby
  Individuálna diagnostika

  360-stupňová spätná väzba

  Individuálna diagnostika

  Development centrum

  Individuálna diagnostika

  Assessment centrum

  Organizačná diagnostika

  Happy At Work

  Organizačná diagnostika

  Analýza firemnej siete (CX-Ray)

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje

  Vizuálne zaznamenávanie a používanie vizualizácie pre doplnenie a podporenie hovoreného slova sú v trende a sú veľmi efektné. Ak hľadáte cestu, ako zlepšiť svoje zručnosti ako tréner a facilitátor, či podporiť svoje interné stretnutia s tímom ako manažér, alebo hľadáte vhodné doplnenie na váš externý event, vizuálne zaznamenávanie a vizualizácia sú dobrá cesta.

  V našich radoch už niekoľko rokov Bea Brosková rozširuje túto tému a zlepšuje zručnosti našich trénerov a konzultantov. Na Slovensku nesie pochodeň najmä Petra Lutterová, ktorá vás aj pozýva na tréning základov vizualizácie už 7. júna o 09:00 u nás v DEVELOR tréningovke na Krasovského.

  Máte komplexné témy, náročné stretnutia a zložité diskusie?

  Biznis svet je čoraz komplexnejší. Hovorí sa o VUCA svete (volatile = nestály, uncertain = neistý, complex = kompexný, ambiguous = nejednoznačný). V tomto prostredí je najhodnotnejšie dokázať veci podať jednoducho a zrozumiteľne. Podľa nás práve to je vlna dôvod, prečo sa vizualizácia a grafické zaznamenávanie dostávajú tak veľmi do popredia. Táto téma tu nie je, že „od radosti už nevieme čo robiť, tak si ideme kresliť.“ Je to preto, že „už nevieme, ako to zjednodušiť, tak to poďme vizualizovať.“

  Nie je to o talente. Je to o praxi.

  Vizualizácia je zručnosť. Každý ju môže využívať, na dobrej úrovni a pomerne rýchlo. Samozrejme, ak ste umelecky nadaní, máte istú výhodu, ale tak ako každá zručnosť, je to skôr o praxi. A o pochopení základov, na ktoré sa potom môžete rozhodnúť nadstavovať. Ak sa chcete naučiť využívať

  Začnite a už neprestanete!

  Jedna veľká výhoda vizualizácie oproti iným zručnostiam je jej návykovosť a jednoduchosť precvičovania. Vizualizovať a graficky zaznamenávať môžete v podstate kedykoľvek a kdekoľvek, jediné čo človek potrebuje je pero a papier. Ale stále na začiatku človek dokáže lepšie naštartovať správnym smerom s pomocou profesionála.

  Ak vás zaujíma téma vizualizácie a chceli by ste realizovať tréning vo vašej spoločnosti, ozvite sa nám na info.slovakia@develor.com.

  Poraďte si s hybridnou prácou

  Stiahnite si náš e-book plný overených tipov od expertov.
  Zlepšite svoje fungovanie v hybridnom svete.


   Súvisiace články