j DEVELOR | Tréningy v COVID ére - áno, dá sa to!
Zavrieť    

  DEVELOR Slovakia s.r.o.
  Krasovského 13
  851 01 Bratislava

  Všetky kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavenie mysle
  • Predaj, vyjednávanie a starostlivosť o zákazníka
  • Osobná produktivita a komunikácia
  • Budovanie tímu a spolupráca
  • Diverzita, rovnosť a inklúzia
  • Assesment a diagnostika
  • HR konzulting a koučing
  • Všetky služby
  Individuálna diagnostika

  360-stupňová spätná väzba

  Individuálna diagnostika

  Development centrum

  Individuálna diagnostika

  Assessment centrum

  Organizačná diagnostika

  Happy At Work

  Organizačná diagnostika

  Analýza firemnej siete (CX-Ray)

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje

  Doba je divná. Asi väčšie klišé nemožno použiť, no je to tak. Nie je iná možnosť, ako na divnú dobu reagovať a adaptovať sa. Dnes by sme vám radi priblížili dva konkrétne prípady realizácie tréningu, nech vidíte, že to skutočne ide.

  Bezpečný Insights do predajnej efektivity

  Spoločnosť Jacobs Douwe Egberts sa rozhodla realizovať tréning pre ich obchodný tím na Slovensku. Zameraním bolo pochopenie typológie Insights Discovery a jej použitie pri budovaní zákazníckej skúsenosti. 

  Po dohode na zadaní a obsahu sme samozrejme adresovali otázku fyzického tréningu. Keďže máme dva tréningové priestory pripravené na COVID-safe trénigy vedľa seba, ľahko sme dokázali aj väčšej skupine vyhovieť. Mohli tak absolvovať tréning v dvoch skupinách vedených dvoma našimi trénerkami – Danou a Kingou simultánne (tie vidíte hore na titulnom obrázku po ukončení dňa).

  Najlepšie celkovú realizáciu tréningu vystihujú slová obchodného manažéra spoločnosti:

  „Dňa 11. septembra 2020 som bol so svojimi ľuďmi z tímu obchodníkov na tréningu Insights do predajnej efektivity.

  Čo veľmi oceňujem, mimo organizácie a kvality tréningu samotného, je dodržiavanie bezpečnostných odporúčaní a pravidiel v súvislosti s COVID-19 na mieste. Účastníci mali možnosť absolvovať tréning v dvoch oddelených miestnostiach spoločnosti DEVELOR s dostatočným priestorom. Trénerky mali štíty, hygienické vybavenie bolo poruke, miestnosti boli pravidelne vetrané. Aj napriek tomu, aká je situácia, musíme našim ľuďom dať to, čo potrebujú ku kvalitnému výkonu a rozvoj patrí k tomu. To je jedna z výhod, prečo robíme s DEVELORom – sú pripravení spraviť čo treba a v kvalite, ktorá prináša hodnotu.“

  Peter Pokojný, obchodný manažér, Jacobs Douwe Egberts SK

  Bezpečná Misia na Mars

  Druhým prípadom COVID-bezpečného tréningu, ktorý vám chceme prezentovať, je Misia na Mars. Tú sme realizovali pre spoločnosť DXC Technologies v septembri.

  Našu kanceláriu sme po začatí COVID situácie premenili na kreatívno-tréningový priestor, ktorý dokáže uhostiť 10 účastníkov aj v COVID opatreniach. Práve tú sme využili na oba dni Mars demo tréningu. Ako vidíte z fotografií, všetko prebehlo v poriadku.

  Tréneri a účastníci v rúškach po celú dobu tréningu, dezinfekcia k dispozícii, pravidelné vetranie a vzájomná ohľaduplnosť. Nie je potrebné veľa a nemožné je možné.

  Áno, bezpečné tréningy sú možné

  Robíme maximum pre to, aby tréningy u nás, či aj mimo našich priestorov boli maximálne bezpečné a aby sme minimalizovali riziko nákazy. Samozrejme, je dôležitá aj súčinnosť účastníkov, ktorí po dobu tréningu podľa pokynov úradov musia nosiť rúška. Je to istá miera diskomfortu, ktorú však stojí za to zniesť. Odmenou je rozvoj.

  Autor: Marek Lutz et al.

  Zvažujete, či ísť do vzdelávania online alebo offline?

  Takmer tridsať rokov budujeme postoje a zručnosti ľudí, tak štandardnými tréningami ako aj virtuálnymi riešeniami. Sme pripravení vám byť pomôcť, nech už je forma akákoľvek. Priorita je rozvoj. Napíšte nám, spoločne to vymyslíme.

   

  Témy

  Poraďte si s hybridnou prácou

  Stiahnite si náš e-book plný overených tipov od expertov.
  Zlepšite svoje fungovanie v hybridnom svete.


   Súvisiace články