j Blended learning | DEVELOR
Zavrieť    

  DEVELOR Slovakia s.r.o.
  Krasovského 13
  851 01 Bratislava

  Všetky kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavenie mysle
  • Predaj, vyjednávanie a starostlivosť o zákazníka
  • Osobná produktivita a komunikácia
  • Budovanie tímu a spolupráca
  • Diverzita, rovnosť a inklúzia
  • Assesment a diagnostika
  • HR konzulting a koučing
  • Všetky služby
  Individuálna diagnostika

  360-stupňová spätná väzba

  Individuálna diagnostika

  Development centrum

  Individuálna diagnostika

  Assessment centrum

  Organizačná diagnostika

  Happy At Work

  Organizačná diagnostika

  Analýza firemnej siete (CX-Ray)

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje

  Cieľová skupina

  • Všetci manažéri a zamestnanci

  Počet zapojených

  neobmedzený

  Ako dlho to bude trvať

  v závislosti od vybranej aktivity

  • Virtuálny tréning

  Rýchly životný štýl, digitalizácia a potreba personalizácie zmenili naše učebné návyky. Potrebujeme flexibilnejšie, nezávislé, no zároveň účinné a efektívne rozvojové programy. Profesionáli zameraní na rozvoj a vzdelávanie čelia vo firmách výzve – ako vytvoriť hodnotný program s nižšou potrebou kontroly toho, kde a ako sa účastníci učia?
  Samostatné vzdelávanie sa stáva trendom. Ako je však efektívne? Údaje ukazujú, že iba 10 % účastníkov dokončí online kurz, ktorí začali. Z tohto dôvodu považujeme za nevyhnutné kombinovať prvky samostatného učenia s prvkami, ktoré do procesu vnáša školiteľ – či už osobne, alebo online. To zabezpečí požadovaný dopad a efektívnosť vzdelávania.

   

  Navrhnite jedinečnú cestu vzdelávania

  Každý náš vzdelávací program je dôkladne premyslený. Je zostavený so zámerom pokryť obsah, zachovať dynamiku a maximalizovať dopad na všetkých účastníkov. Pokiaľ existujúci vzdelávací program „iba rozdelíte“ na niekoľko online a offline častí, stratíte vnútornú konzistenciu a riskujete, že tréning nebude mať efekt.V našom rozšírenom prístupe k vzdelávaniu rozdeľujeme celý vzdelávací proces na časti, pričom každá časť má konkrétnu úlohu aby sme dosiahli čo najväčší dopad učenia. V každej časti sa zameriavame na ciele, možnosti a obmedzenia učebných prvkov, berieme do úvahy obsah, cieľovú skupinu a dĺžku programu. Týmto spôsobom zostavujeme program, ktorý zaisťuje maximálny rozvojový dopad, pričom je pre účastníkov stále flexibilný, personalizovaný a interaktívny.

   

  Vytvorte pozitívnu účastnícku skúsenosť

  Zapojenie účastníkov a motivácia učiť sa sú kľúčom k úspechu každého rozvojového programu. Musíme zabezpečiť, aby účastníci zostali aktívni počas celého procesu vzdelávania. To si vyžaduje zameranie na flexibilitu, personalizovanie a vysoký stupeň interaktivity.
  V súlade s naším prístupom k vzdelávaniu všetky naše blended learning riešenia v sebe kombinujú online aj offline dimenziu. Našim cieľom je súlad medzi nezávislými (asynchrónnymi) a trénerom vedenými (synchrónnymi) prvkami. Domáce úlohy, mikroučebné chuťovky, gamifikačné aktivity alebo online simulácie sú len niekoľkými príkladmi všestrannej zostavy nástrojov DEVELORu, ktorú je možné použiť.

   

  Naše riešenia Blended Learning

   

  Gaminar – tímové aktivity online – Prepojenie online tréningu so zážitkovými aktivitami prostredníctvom platformy Gaminar, ktoré vás vtiahnu, zabavia a naučia.

  Genially – podpora rozšíreného učenia – Interaktívna platforma pomáha formovať postoj pred tréningom a ukotviť naučené zručnosti po tréningu.

  EdApp – LMS aplikácia na podporu rozšíreného učenia – Umožňuje vytvárať a zdieľať rôzne vzdelávacie materiály a aktivity, vytvorené pre konkrétny rozvojový program a rozširuje tak dopad učenia. Je špeciálne dizajnovaný pre prístup cez mobilné telefóny.

  True Manager – manažérska simulácia – Interaktívna simulácia manažérskej práce v podobe online aplikácie. Účastníci majú implementovať obchodný cieľ fiktívnej spoločnosti prostredníctvom motivácie zamestnancov, monitorovania ich úloh, vlastných rozhodnutí, manažovania kalendára a analýzy dát.

  Chcete spoznať náš moderný prístup, ktorý kombinuje výhody podpory skúsených trénerov s príležitosťami, ktoré ponúka technologický pokrok?

  Spojme sa a vymyslime to správne riešenie pre vás.
  Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a čoskoro sa vám jeden z nás ozve.

   Súvisiace služby