j Postoj vs zručnosti | DEVELOR
Zavrieť    

  DEVELOR Slovakia s.r.o.
  Krasovského 13
  851 01 Bratislava

  Všetky kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavenie mysle
  • Predaj, vyjednávanie a starostlivosť o zákazníka
  • Osobná produktivita a komunikácia
  • Budovanie tímu a spolupráca
  • Diverzita, rovnosť a inklúzia
  • Assesment a diagnostika
  • HR konzulting a koučing
  • Všetky služby
  Individuálna diagnostika

  360-stupňová spätná väzba

  Individuálna diagnostika

  Development centrum

  Individuálna diagnostika

  Assessment centrum

  Organizačná diagnostika

  Happy At Work

  Organizačná diagnostika

  Analýza firemnej siete (CX-Ray)

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
  Trénovať zručnosti nestačí

  Význam správneho postoja a jeho vplyv na individuálny výkon je známy už dlhšiu dobu. V dnešnom neustále sa meniacom a čoraz zložitejšom svete je tento význam ešte väčší.

  Keď pracujeme v predvídateľnom prostredí a v jednoduchej práci, najdôležitejšie sú skúsenosti a odborné znalosti. Ak sa však musíme neustále prispôsobovať, byť otvorení zmenám, inováciám a riešiť neočakávané situácie, kľúčom k úspechu nie sú technické zručnosti, ale správny postoj.

  V súčasnom svete sú účinným riešením vzdelávacie programy, ktoré sa zameriavajú nielen na rozvoj zručností, ale aj na formovanie postojov.

  Insight 1

  Zmena začína otvorenosťou a nastavením myslenia na rast

  Konečným cieľom každého programu rozvoja ľudí musí byť udržateľná zmena správania a rutín. Je to možné bez zmeny myslenia? O tom vážne pochybujeme.

  Aby sme mohli začať akúkoľvek cestu zmeny, musíme byť otvorení zmene samotnej. Musíme prijať potrebu zmeny a veriť, že sme schopní prepracovať naše súčasné pracovné postupy.

  O to sa snažíme na tréningoch rastového myslenia. Počas stretnutí účastníci pochopia rozdiel medzi fixným a rastovým myslením a naučia sa metódy, ako sa vyrovnať s prekážajúcimi vnútornými hlasmi.

  Pomocou rôznych pútavých cvičení podnecujú myslenie, ktoré potrebujú na svoj rast. Tréning je ideálnym východiskom pre programy rozvoja leadership, predajných alebo akýchkoľvek iných mäkkých zručností.

  Insight 2

  Postojové programy pre lídrov a pre zamestnancov

  Existuje niekoľko prvkov myslenia a postojov, ktoré ovplyvňujú kompetencie jednotlivca. Pri zostavovaní kompetenčného modelu alebo definovaní príslušných tém vzdelávacieho programu je dôležité zohľadniť rozhodujúce faktory dobrého výkonu z dlhodobého hľadiska. To všetko je potrebné robiť so zameraním na budúcnosť, s prihliadnutím na stratégiu spoločnosti a budúce zmeny.

  Digital Mindset a rozvoj našich digitálnych zručností sa v poslednom čase stali veľmi dôležitými. Znamená to, že musíme byť schopní začleniť technológie do našich každodenných činností a využívať hodnoty, ktoré poskytujú.

  Programy postavené na príbehu a hre ako Konanie vo svete VUCA a Agilné myslenie sú navrhnuté tak, aby podporovali adaptáciu na neustále sa meniaci svet a profesionálne uplatňovanie agilných princípov, ktoré sú pre lídrov nevyhnutné.

  Čoraz populárnejším sa stáva tréning Guráž lídra, ktorý posilňuje vedomé riskovanie a preberanie zodpovednosti.

  Zaujímavou súčasťou nášho portfólia sú tréningy Bezpečnosť – formovanie postoja a Bezpečnostný leadership. Pomáhajú zvyšovať povedomie o aspektoch bezpečnosti zamestnancov a vedenia s cieľom zmeniť základné postoje k bezpečnosti a ochrane zdravia.

  Insight 3

  Zmena postoja? Ťažké a predsa zvládnuteľné

  Zatiaľ čo naše zručnosti sa relatívne ľahko rozvíjajú, zmena postojov je dlhší a ťažší proces. Naše skúsenosti však ukazujú, že to nie je nemožné. Ak ste tomu otvorení, môžete očakávať rýchle výsledky.

  Aj keď všetky naše tréningové programy obsahujú prvky zmeny myslenia a postojov, odporúčame – najmä na začiatku komplexných rozvojových programov – venovať samostatný blok správnemu nastaveniu mysle.

   

   

  Začať s workshopom Growth Mindset je výbornou voľbou pre každú cestu rozvoja.

  Keďže učenie nie je udalosť, ale proces, zmena nenastane zo dňa na deň. Musí sa upevniť počas školení a dokonca aj potom, vo fáze implementačnej podpory. Tímové koučovacie stretnutia, workshopy s prípadovými štúdiami, individuálny koučing, zdieľanie osvedčených postupov, ale najmä podpora a dohľad priamych nadriadených sú nástrojmi, ktoré môžu ukotviť upravený postoj.

  Naše služby súvisiace s nastavením postoja

  Ste pripravení dozvedieť sa viac o zmene postoja?

  Poďme sa porozprávať a nájsť pre vás to správne riešenie.
  Zanechajte svoje údaje a my vás budeme čoskoro kontaktovať.