j Učenie založené na hrách s dopadom | DEVELOR
Zavrieť    

  DEVELOR Slovakia s.r.o.
  Krasovského 13
  851 01 Bratislava

  Všetky kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavenie mysle
  • Predaj, vyjednávanie a starostlivosť o zákazníka
  • Osobná produktivita a komunikácia
  • Budovanie tímu a spolupráca
  • Diverzita, rovnosť a inklúzia
  • Assesment a diagnostika
  • HR konzulting a koučing
  • Všetky služby
  Individuálna diagnostika

  360-stupňová spätná väzba

  Individuálna diagnostika

  Development centrum

  Individuálna diagnostika

  Assessment centrum

  Organizačná diagnostika

  Happy At Work

  Organizačná diagnostika

  Analýza firemnej siete (CX-Ray)

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
  Ako vzdelávať dospelých? Hraním!

  Hry sú prirodzenou formou interakcie medzi ľuďmi a cestou, ako sa učíme odmalička. Ponúkajú veľa príležitosti nielen pre deti, ale aj pre dospelých, aby si svoje zručnosti rozvíjali tým, že skúšajú, experimentujú, interagujú medzi sebou a s prostredím.
  V DEVELORe zapájame hry v rôznej forme do rozvojových a vzdelávacích programov: tréning založený na hrách, online simulácia, tabletová hra alebo zážitková vzdelávacia aktivita (indoor alebo oudoor).

  Gamifikácia je nástroj, ktorý zlepšuje účastnícku vzdelávaciu skúsenosť. Podporuje osobnú angažovanosť manažérov a zamestnancov do rozvoja. Koniec koncov cieľom je budovanie postojov, vedomostí a zručností, nielen hra.

  Insight 1

  Stavajte na skutočných skúsenostiach

  Dnes okrem očakávania, že tréning bude mať dopad a splní vzdelávací cieľ, rastú aj očakávania na to, aby bol program vzrušujúci, pútavý, inovatívny a moderný. Účastníci sa chcú pri učení zabaviť. Aj keď je to relevantné očakávanie, je tu aj veľké riziko: zábava nemá prednosť pred učením, musí ho podporovať.

  Pri učení založenom na hrách, ktoré DEVELOR používa, sú tieto výslovne postavené s cieľom vzdelávať. Obsah a herné princípy sú úzko prepojené so samotným vzdelávacím účelom. Preto tréner vždy využíva skúsenosť účastníkov v hernej časti programu a prepája ich s ich biznis realitou a obsahom tréningu.

  Insight 2

  Vyberte si vhodnú formu zapojenia hier

  Nie všetky hry sú si rovné. Je nevyhnutné, aby sme vedome vyberali herné riešenia s ohľadom na vzdelávací cieľ. Preto v rozširujúcom sa portfóliu tréningov od spoločnosti DEVELOR založeného na hrách rozlišujeme plnohodnotné game-based riešenia, biznis simulácie, stolové hry, zážitkové vzdelávacie aktivity (indoor aj outdoor), virtuálne školenia založené na hrách a nástroje pre rozvoj zručností.

  Každá z týchto metód je vhodná na niečo iné. S klientom určujeme, čo použiť na základe zámeru rozvoja.

  Insight 3

  Populárne na hrách založené tréningy

  Najnovší program Misia Mars: Adaptívny líderšip postaví účastníkov do prostredia preplneného neznámymi výzvami a naučí ich využívať adaptívnosť v dennodennej praxi. Tréning Leadership inšpirovaný Amundsenom vedie účastníkov príbehom arktickej expedície a buduje ich vodcovské schopnosti schopností.

  Budovanie Káhiry je tréning postavený na agilnej hre, ktorá je inšpirovaná výstavbou nového administratívneho mesta. Počas Výzvy VUCA sveta musia účastníci riešiť krízovú situáciu kontinuálnym plánovaním, vykonávaním a prehodnocovaním svojich aktivít, čo im zapíše princípy úspechu v premenlivom svete do pamäte.

  Rozmýšľate o využití hier, príbehov a gamifikácie v učení?

  Pozhovárajme sa spolu a určite
  vytvoríme vhodné riešenie pre vás.