j Leadership inšpirovaný Amundsenom | DEVELOR
Zavrieť    

  DEVELOR Slovakia s.r.o.
  Krasovského 13
  851 01 Bratislava

  Všetky kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavenie mysle
  • Predaj, vyjednávanie a starostlivosť o zákazníka
  • Osobná produktivita a komunikácia
  • Budovanie tímu a spolupráca
  • Diverzita, rovnosť a inklúzia
  • Assesment a diagnostika
  • HR konzulting a koučing
  • Všetky služby
  Individuálna diagnostika

  360-stupňová spätná väzba

  Individuálna diagnostika

  Development centrum

  Individuálna diagnostika

  Assessment centrum

  Organizačná diagnostika

  Happy At Work

  Organizačná diagnostika

  Analýza firemnej siete (CX-Ray)

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
  • Situačné vedenie ľudí
  • Spätná väzba a rozvoj
  • Zážitkové učenie
  • Tréning postavený na príbehu a hre

  Je podľa vás ťažké primäť skúsených manažérov a talenty k vzdelávaniu?

  Vaši manažéri už pravdepodobne absolvovali množstvo rozvojových programov. Mnohokrát to znamená, že nie sú veľmi naladení na „zase ďalší tréning leadershipu“. Pravda je však taká, že by účasťou na tréningu a aplikovaním nových vedomostí v práci ešte mohli získať.

  Možno tiež máte skupinu talentov, ktorí sú nabudení rozvíjať svoj potenciál a vy by ste ich radi v tomto rozvoji podporili a ešte viac rozdúchali ich vnútorné nadšenie.

  Hra a príbehy posilňujú dopad tréningu leadership zručností

  Tréning postavený na hre a príbehu, prispôsobený potrebám vašej spoločnosti, je možnou odpoveďou. V ideálnom prípade „hravá časť“ presahuje hranice tréningu a zvyšuje tak šance na dlhotrvajúci dopad.

  Otázka však znie – kde nájsť takéto ideálne riešenie?

  Sedem rokov úspechu programu Leadership inšpirovaný Amundsenom

  DEVELOR účastníkov inšpiruje príbehom úspešného lídra a jeho tímu, ktorí boli schopní dosiahnuť úspech v neľútostných podmienkach, vďaka skvelej stratégii a príprave, dobre sformovanému tímu, ochote riskovať, dobrému leadershipu a vďaka zameraniu sa na jeden hlavný cieľ.

  Toto podnietilo k rozvoju viac ako 3500 účastníkov v rámci 250 tréningových skupín v 80 spoločnostiach. Je teraz ten správny čas aj pre vás?

  Obľúbený tréning postavený na príbehu pre manažérov všetkých úrovní

  V rámci dvojdňového zážitkového vzdelávacieho programu účastníci:

  • prejdú cestou lídrov
  • zistia, ako dôležité je aplikovať zručnosti vedenia v praxi
  • nastavia si stratégiu v tíme a budú pracovať na jej exekúcii
  • osvoja si vybrané leadership kompetencie

  Dynamická kombinácia teórie, videí, cvičení rôznej úrovne a pohyb po plátne ich udrží v napätí a pozornosti počas oboch tréningových dní a zanechá v nich hlbokú pamäťovú stopu.

  A dokonca aj v online prevedení. Spýtajte sa nás viac.

  Ako sa môžu lídri inšpirovať Amundsenom a Scottom?

  Roald Amundsen a Robert Falcon Scott sa vydali zvládnuť rovnakú výzvu, no každý z nich mal odlišný prístup k tomu, ako ju zvládnuť.

  Príbeh pretekov a súperenia medzi dvoma mužmi je v skutočnosti príbehom dvoch veľmi odlišných prístupov k vedeniu ľudí. Počas tréningu účastníci súťažia vo svojich vlastných pretekoch ako dva samostatné tímy. Zároveň sú svedkami udalostí, ktoré sa reálne odohrávali na ceste na Južný pól v rokoch 1911-12, prostredníctvom krátkych video ukážok.

  Prepojenie zážitku z tréningu – plánovanie, stratégia, exekúcia, ad-hoc rozhodnutia, situačné cvičenia, modelové situácie – s príbehom Amundsena a Scotta poskytuje unikátne vzdelávacie benefity.

  Ako sa môžu lídri inšpirovať Amundsenom a Scottom?

  Roald Amundsen a Robert Falcon Scott sa vydali zvládnuť rovnakú výzvu, no každý z nich mal odlišný prístup k tomu, ako ju zvládnuť.

  Príbeh pretekov a súperenia medzi dvoma mužmi je v skutočnosti príbehom dvoch veľmi odlišných prístupov k vedeniu ľudí. Počas tréningu účastníci súťažia vo svojich vlastných pretekoch ako dva samostatné tímy. Zároveň sú svedkami udalostí, ktoré sa reálne odohrávali na ceste na Južný pól v rokoch 1911-12, prostredníctvom krátkych video ukážok.

  Prepojenie zážitku z tréningu – plánovanie, stratégia, exekúcia, ad-hoc rozhodnutia, situačné cvičenia, modelové situácie – s príbehom Amundsena a Scotta poskytuje unikátne vzdelávacie benefity.

  Hodnotné vzdelávanie v oblasti leadershipu vo funkčnom balíku

  Zvýšená angažovanosť

  Okrem toho, že sú zábavné, hry poskytujú rámec na rozhodovanie, dosahovanie cieľov a sledovanie vlastného progresu, vďaka čomu sú účastníci zapojení a motivovaní.

  Lepšia zapamäteľnosť a aplikácia informácií

  Počas debrífov v rámci tréningu prepájame emocionálne, zapamätateľné skúsenosti s obsahom spôsobom, ktorý vedie k hlbšiemu porozumeniu a lepšiemu uchovaniu informácií. Po skončení tréningu majú účastníci možnosť vrátiť sa k téme prostredníctvom interaktívnej aplikácie Genially, aby si svoje poznatky pripomenuli.

  Prepájanie konceptov a ideí

  Vzhľadom na situáciu v hre účastníci pristupujú k informáciám spôsobom, ktorý nie je lineárny, ale komplexný. Chápu, ako sa jedna myšlienka viaže na ďalšiu.

  Uľahčuje prepájanie abstraktného s konkrétnym

  Učenie postavené na hre je spôsob ako ukázať, že koncepty a systémy, ktoré sa môžu zdať príliš teoretické a vzdialené, v skutočnosti fungujú a používajú sa.

  Ešte dostupnejšie vedomosti

  Na tréningu sa môžu zúčastniť účastníci s rozličnou úrovňou vedomostí a zručností. Sú tak schopní učiť sa navzájom od skúsenejších kolegov a konať intuitívne.

  Pomáha rozvíjať kritické myslenie

  Účastníci robia rozhodnutia, ktoré si vyžadujú analýzu a syntézu. Neskôr túto skúsenosť využijú pri riešení skutočných problémov v praxi.

  Podporuje pozitívny vzťah k vzdelávaniu

  Hry sú zábavné. Keď sa účastníci učia týmto spôsobom, získavajú pozitívny vzťah k predmetu, obsahu a myšlienkam. Zisťujú, že vzdelávanie je naozaj prínosom. A to ich približuje o krôčik k tomu, aby sa stali priaznivcami celoživotného vzdelávania.

  Čo hovoria o tréningu Leadership inšpirovaný Amundsenom účastníci?

  Martina, účastníčka tréningu

  Tatra banka (Člen skupiny Raiffeisen Group)

  Samozrejme, je veľmi dôležité, že som sa naučila veľa nových vecí, ktoré môžem využiť. No hlavne forma bola špičková, zábavná aj poučná, skrátka celkovo dobrá. O to lepšie si pamätám tie dôležité veci. Prepojenie teórie, praxe, hier a cvičení, skvelé!

  Ivana, účastníčka tréningu

  VSE Holding (Člen skupiny RWE)

  Veľmi pekne ďakujem za úžasne zvládnutý talentový program a záverečné podujatie s Amundsenom. Samotný tréning je úžasne zostavený, kvalita trénera ešte podčiarkla vysoký štandard. Ďakujem.
  Show more Testimonials

  Získajte viac informácií o našom zapamätateľnom tréningu vedenia ľudí

  Ak váhate, či je tento program pre vás, alebo máte špecifické požiadavky, požiadajte o ďalšie informácie. Zanechajte svoje údaje a otázky nižšie. Ozve sa vám jeden z našich konzultantov a zodpovie na všetky vaše otázky.

   Ďalšie informácie

   Kľúčové témy

   Program je možno prispôsobiť na mieru na základe rozvojových potrieb účastníkov. V rámci pohybu po hracom plátne plnia úlohy ako dva súťažiace tímy.

   Odporúčame vybrať si 2-3 oblasti v rámci rozvoja zručností vo vedení ľudí a my sa zameriame na precvičovanie týchto zručností v rozličných častiach tréningu.

   Témy, ktoré možno do tréningu zahrnúť  (odporúča sa zameranie na 2-3 kľúčové kompetencie):

   I. Tvorba stratégie a nastavovanie cieľov

   • analytické myslenie, prioritizácia, kreatívne riešenie problémov, rozhodovanie
   • plánovanie zdrojov
   • prezentácia stratégie

   II. Realizácia

   • štýly vedenia ľudí
   • manažovanie konfliktov
   • efektívne porady
   • delegovanie
   • argumentácia
   • spätná väzba
   • tímová spolupráca

   III. Vyhodnotenie

   • ocenenie a odmena
   • poučenie z chýb a priestor pre inovácie/zlepšenie
   • zdieľanie best practice
   • udržanie zmeny
   • hodnotenie výkonu
   • akčný plán

   Experti

   Leadership inšpirovaný Amundsenom vedú dvaja tréneri, ktorí sa navzájom dopĺňajú. Toto dáva programu potrebnú dynamiku, čo je nevyhnutné pre učenie aj hracie aspekty tréningu.

   Našimi expertmi pre tento tréning sú:

   Cieľová skupina

   Tréning odporúčame skúseným manažérom, ktorí hľadajú inovatívny spôsob, ako otestovať a ďalej rozvíjať svoje manažérske zručnosti.

   Program sme rovnako úspešne využili aj v programoch rozvoja talentov pre manažérov, ktorí sú iba na začiatku svojej cesty.

   Požiadavky na realizáciu

   Tréning trvá 2 dni, štandardne od 9:00 – 17:00, s obedovou prestávkou a dvoma malými prestávkami – doobeda a poobede.

   Maximálny počet účastníkov pre tento tréning je 12 ľudí, čo striktne dodržiavame.

   Odporúčame väčšiu tréningovú miestnosť, ktorá umožňuje rozloženie hracieho plátna a dostatočný priestor na cvičenia.

   Cenotvorba

   Pre našich zákazníkov vytvárame cenovú ponuku a obsah na mieru. Ak chcete zistiť viac, alebo získať cenovú ponuku, kontaktuje nás.

   Často kladené otázky (FAQ)

   Aký je rozsah tréningu?

   V prezenčnej forme je Leadership inšpirovaný Amundsenom dvojdňový zážitkový program. Naše rozvojové programy v čo najväčšej možnej miere prispôsobujeme potrebám a možnostiam našich klientov. V prípade tohto programu skrátená verzia nie je možná, zamýšľané učenie spojené so zážitkom by nebolo možné v kratšom čase sprostredkovať.

   Vyvinuli sme online verziu programu, ktorá je nastavená na štyri trojhodinové bloky, ktoré odporúčame doručiť v rámci dvoch dní idúcich po sebe.