j Ľudský faktor agility | DEVELOR
Zavrieť    

  DEVELOR Slovakia s.r.o.
  Krasovského 13
  851 01 Bratislava

  Všetky kontakty
  Kontaktujte nás    
  • Leadership a manažment
  • Postoj a nastavenie mysle
  • Predaj, vyjednávanie a starostlivosť o zákazníka
  • Osobná produktivita a komunikácia
  • Budovanie tímu a spolupráca
  • Diverzita, rovnosť a inklúzia
  • Assesment a diagnostika
  • HR konzulting a koučing
  • Všetky služby
  Individuálna diagnostika

  360-stupňová spätná väzba

  Individuálna diagnostika

  Development centrum

  Individuálna diagnostika

  Assessment centrum

  Organizačná diagnostika

  Happy At Work

  Organizačná diagnostika

  Analýza firemnej siete (CX-Ray)

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
  Nestačí KONAŤ agilne, treba BYŤ agilný

  Vidíme spoločnosti, ktoré trávia nesmierne veľa času a peňazí implementáciou agilných postupov, školením SCRUM mastrov alebo najímaním agilných koučov. Napriek všetkému tomu úsiliu však 9 z 10 agilných transformácií nedokáže vniesť do organizácie schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa podmienkam na trhu. To, čo im často chýba, je príprava ich ľudí na výzvy, úlohy a zručnosti v nových roliach.

  Organizácia, tím alebo aj jednotlivec sa nestane agilnými len po ukončení formálneho kurzu alebo programu. Prinajmenšom nie dovtedy, kým nebudú schopní implementovať agilné princípy do svojej každodennej reality. Preto sa často zaseknú na úrovni robenia agility, nie byť agilnými.

  Insight 1

  Nový prístup si vyžaduje nové zmýšľanie

  Žijeme vo svete VUCA (Volatility = prchavosť, Uncertainty = neistota, Complexity = komplexnosť, Ambiguity = nejednoznačnosť). Zažívame ho každý deň. Je dôležité si uvedomiť, že agilná organizácia nie je módnym trendom, ale jednou z ciest ako prekonať výzvy turbulentných časov. Dosiahnutie tohto uvedomenia u kolegov pomôže odstrániť ich voči agilnej transformácii.

  Na to, aby sme pomohli klientom pri zavedení tejto zmeny a rozvoji vhodného myslenia prinášame angažujúci program Výzva VUCA sveta. Počas tohto gamifikovaného programu účastníci spoznajú a pochopia výzvy, naučia sa, ako sa s nimi vysporiadať pomocou rôznych nástrojov a techník a precvičia si tímové a individuálne rutiny agilného prístupu.

  Insight 2

  Agilný a zároveň nie agilný?

  Agilná metodológia a agilný projektový manažment si získavajú čoraz väčšiu obľubu. Metóda vznikla v prostredí softvérového vývoja, no v súčasnosti ju využíva čoraz viac spoločností aj mimo IT. Napriek mnohým výhodám však agilný prístup nie je vhodný pre každú spoločnosť a každú časť jej podnikania.

  Pre mnoho firiem je najlepšie zachovať ich tradičný prevádzkový model a zároveň využívať výhody agility vo vybraných projektoch. Z tohto dôvodu musia určiť vhodné oblasti na nasadenie agilných postupov a naučiť ľudí, ako agilne konať v organizácii, ktorá je agilná aj tradičná zároveň.

  Potrebujete pomôcť s Ľudským faktorom agility?

  Let’s talk and build the right solution for you.
  Leave your details and we will contact you shortly.